Toyota
06-8FG25F gas heftruck
€ 7.950
€ 9.620
incl. 21% btw
Algemene kenmerken
Titel
Toyota 06-8FG25F gas heftruck
Subcategorie
Vorkheftruck
Merk
Toyota
Type
06-8FG25F gas heftruck
Bouwjaar
2017
Conditie
Gebruikt
Omschrijving
te koop,toyota gas heftruck
type: 06-8FG25F
bouwjaar: 2019
urenstand: 7920
triplomast(hefhoogte 4.3meter)
sideshift
nette goedwerkende heftruck
prijs €7950,- ex btw