details
Deel deze advertentie

Manitou

MRT2145 roterende verreiker

€ 33.950
€ 41.080 incl. 21% btw
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
Algemene kenmerken
Titel
Manitou MRT2145 roterende verreiker
Subcategorie
Roterende verreiker
Merk
Manitou
Type
MRT2145 roterende verreiker
Bouwjaar
2001
Conditie
Gebruikt
Omschrijving
te koop,

manitou roterende verreiker
type: MRT2145
bouwjaar: 2001
urenstand: 5016
Goedwerkende machine
21meter
4500kg
prijs €33950,- ex btw
tel. 0638069256
Contact

We horen graag van u